Vakiški kompiuteriai / konsolės / planšetės

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rikiuotė:
Daugybė mokomojo turinio vienoje konsolėje, skirtoje mažiesiems pramogauti ir mokytis naudojant daugiau nei 80 iš anksto įdiegtų programų, daugybę žaidimų, el. Knygų, enciklopedijų ir animacinių pasakų. Su naujomis „Globetrotter“ programomis mažie..
36.99€
Inovatyviausias ir saugiausias išmanusis telefonas vaikams. „Clemphone“ dizainas yra modernus ir pažangių technologijų, kaip ir suaugusiųjų išmanusis telefonas. Sukurtas siekiant patenkinti banglenčių vaikų norus, jie kalba ir žaidžia visiškai saugia..
65.00€
6-14 metų vaikams ,nauja,pažeista pakuotė Vaikų planšetinis kompiuteris 10 "nuo 6 iki 14 metų amžiaus, kad galėtumėte žaisti ir visiškai pasitikėti. Android 6.0, 1GB RAM, atmintis iki 8 GB + 32 GB, naudojant SD kortelę (neįskaičiuota) + 100 GB, Wi..
60.50€
rinkinyje:krepšelis su rankena,pirštinė,2 pieštukai,žaidimų dėkliukai,ekrano apsaugai,šluostė netinkamas vaikams iki 3 metų naujas,pažeista pakuotė ..
5.00€
Vtech Kidiminiz interaktyvus kačiukas patiks kiekvienam vaikučiui. Kačiuko kojytės, galvytė ir uodegytė yra paminkštinti, todėl jį malonu glostyti. Glostant kačiukas reguoja į jūsų prisilietimus murkdamas. Palietus jo uodegytė, letenėles ar galvytę..
20.00€
Kompaktiška „Kidizoom Pixi“ kamera yra labai įdomus būdas fotografuoti asmenukes ir fotografuoti draugus. Viršutinis dangtelis leidžia lengvai fotografuoti viena ranka. Vaikai gali pritaikyti savo išvaizdą naudodami veido ir plaukų filtrus arba pridė..
25.60€
Vaikų žaidimų pultas „VTech Rockit“ yra permatomos žalios spalvos elektroninis mokomasis žaislas. Leiskite savo vaikui atrasti įdomų ir nepakartojamą įspūdį naudodamas naujos kartos nešiojamą konsolę. Nešiojama „RockIt Twist“ konsolė leidžia žaist..
35.90€
×
×
×
×
×
×
×