Vakiški kompiuteriai / konsolės / planšetės

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rikiuotė:
reikalingos 3x1,5v AA baterijos(nepridedamos) prancūzų kalba,veikia,bet visos funkcijos netikrintos prekė ekspozicinė,be pakuotės ..
16.00€
6-14 metų vaikams ,nauja,pažeista pakuotė Vaikų planšetinis kompiuteris 10 "nuo 6 iki 14 metų amžiaus, kad galėtumėte žaisti ir visiškai pasitikėti. Android 6.0, 1GB RAM, atmintis iki 8 GB + 32 GB, naudojant SD kortelę (neįskaičiuota) + 100 GB, Wi..
60.50€
rinkinyje:krepšelis su rankena,pirštinė,2 pieštukai,žaidimų dėkliukai,ekrano apsaugai,šluostė netinkamas vaikams iki 3 metų naujas,pažeista pakuotė ..
5.00€
Vtech Kidiminiz interaktyvus kačiukas patiks kiekvienam vaikučiui. Kačiuko kojytės, galvytė ir uodegytė yra paminkštinti, todėl jį malonu glostyti. Glostant kačiukas reguoja į jūsų prisilietimus murkdamas. Palietus jo uodegytė, letenėles ar galvytę..
20.00€
Įvairūs naudojimo būdai: Ispaniškas „Kidicom Max“ yra daugiau nei mobilus telefonas. Ne, mums reikalingas interneto ryšys, nes vaikas neturi „Wi-Fi“ ryšio ir yra „Echanra“ balso pašto žinutės ir nuotraukos, šablonai ir šypsenėlės su šeima ir draugais..
60.00€
×
×
×
×
×
×
×