Stalo žaidimai

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rikiuotė:
Ugdomųjų žaidimų rinkinys skirtas 3 metų ir vyresniems vaikams, kuris padeda pažinti pagrindines ikimokyklinio amžiaus vaikams svarbias sąvokas - formas, spalvas, skaičius, kiekį, lavina loginį mąstymą ir skatina tyrinėti aplinką. Žaidimų rinkinį ..
10.80€
parodyti visi regionai skirtingom spalvom,nupiešta kuo tas regionas pasižymi,aplinkui pažymėtos šalys ,su kuriomis ribojasi Prancūzija pačiam kampelyje truksta 2 magnetukų,bet tikrai nekrenta į akis,galima mokytis ir be jų viakas parašyta pranc..
12.00€
Stalo žaidime „Ice Cool“ patenkame į jaunų pingvinų mokyklą, kurioje ką tik suskambėjo pietų pertraukos skambutis ir visi gaus ilgai lauktos žuvies. Tačiau yra tokių nenaudėliu, kurie mano esą greitesni už kitus ir gali gauti dvigubai daugiau žuvies,..
17.99€
  pakabinkite bananus, gyvates ir dar daugiau ant stulpų. paspauskite ir palaikykite aukštesnį medžio kamieną, priverskite beždžionę vaikščioti aptempta virve ir atgal, bet saugokitės. Jūs turite pasiimti gabalus, jei kas nors patenka. &n..
9.90€
netinka vaikams iki 3 metų reikalingos tipo baterijos lazeris šviečia,dalys visos,kitas veikimas netikrintas naujas,pažeista pakuotė ..
16.90€
gamintojas rekomenduoja vaikams nuo 8 metų nėra tik balto apskritimo,visa kita gamykliškai užfasuotuose maišeliuose instrukcija vokiečių kalba naujas,pažeista pakuotė, ..
15.20€
Čia rasite triukų aprašymus vokiečių kalba ir būtinas priemones jiems padaryti.vaikams nuo 7 metų naujas,pažeista pakuotė ..
15.20€
tai įdomus žaidimas -kelionė,Čia susipažinsite su kelių eismo taisyklėmis,kelio ženklais bei išbandysite įvairias situacijas kelyje.rinkinyje yra:1 žaidimo lenta,16 "kelių eismo sauga" kortelių,34 "testo"kortelės,3 kelio ženklai "kelio darbai",3 keli..
10.70€
tai lengvas ir smagus žaidimas,padedantis vaikui sužinoti apie 6 profesijas dėliojant 24 figūras. dėžutės turinys:24 figūros ,kutias sumaišius galima sudėlioti 6 profesijų atstovus;siūlomų žaidimų instrukcija vaikams nuo 3 metų naujas,pakuot..
6.70€
ši kelių sluoksnių dėlionė padės pažinti žmogaus kūną,organus,griaučius,odą ir drabužius.smagiai žaisdamas su dėlionės sluoksniais,vaikas taip pat sužinos apie skirtingas berniuko ir mergaitės kūno dalis.dėžutėje yra ir iliustruotas plakatas su gausi..
10.80€
Vaikai sužino apie gyvūnus ir jų gyvenamą aplinką.smagiai žaisdami vaikai įgys žinių apie pasaulį,lavins pastabumo asociaconio mąstymo įgūdžius,žaidimas taip pat skatina domėtis aplinka nir bendrauti.dėžutės turinys:5 lentos su aplinkos vaizdais;60 k..
6.70€
×
×
×
×
×
×
×