Stalo žaidimai

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rikiuotė:
Ugdomųjų žaidimų rinkinys skirtas 3 metų ir vyresniems vaikams, kuris padeda pažinti pagrindines ikimokyklinio amžiaus vaikams svarbias sąvokas - formas, spalvas, skaičius, kiekį, lavina loginį mąstymą ir skatina tyrinėti aplinką. Žaidimų rinkinį ..
10.80€
parodyti visi regionai skirtingom spalvom,nupiešta kuo tas regionas pasižymi,aplinkui pažymėtos šalys ,su kuriomis ribojasi Prancūzija pačiam kampelyje truksta 2 magnetukų,bet tikrai nekrenta į akis,galima mokytis ir be jų viakas parašyta pranc..
12.00€
  pakabinkite bananus, gyvates ir dar daugiau ant stulpų. paspauskite ir palaikykite aukštesnį medžio kamieną, priverskite beždžionę vaikščioti aptempta virve ir atgal, bet saugokitės. Jūs turite pasiimti gabalus, jei kas nors patenka. &n..
9.90€
gamintojas rekomenduoja vaikams nuo 8 metų nėra tik balto apskritimo,visa kita gamykliškai užfasuotuose maišeliuose instrukcija vokiečių kalba naujas,pažeista pakuotė, ..
15.20€
Čia rasite triukų aprašymus vokiečių kalba ir būtinas priemones jiems padaryti.vaikams nuo 7 metų naujas,pažeista pakuotė ..
15.20€
tai lengvas ir smagus žaidimas,padedantis vaikui sužinoti apie 6 profesijas dėliojant 24 figūras. dėžutės turinys:24 figūros ,kutias sumaišius galima sudėlioti 6 profesijų atstovus;siūlomų žaidimų instrukcija vaikams nuo 3 metų naujas,pakuot..
6.70€
Vaikai sužino apie gyvūnus ir jų gyvenamą aplinką.smagiai žaisdami vaikai įgys žinių apie pasaulį,lavins pastabumo asociaconio mąstymo įgūdžius,žaidimas taip pat skatina domėtis aplinka nir bendrauti.dėžutės turinys:5 lentos su aplinkos vaizdais;60 k..
6.70€
"matematiniai žaidimai" tai mokomųjų žaidimų rinkinys,kuriuo siekiama supažindinti 3-5 metų vaikus su tokiomis pagrindinėmis matematikos sąvokomis kaip figūra,aibė,skaičius,kiekis ir sudėtis.Vaikai gali naudotis sistemomis,padedančiomis jiems patiems..
10.50€
Kiek yra metų laikų ir kaip jie vadinami?kiek metuose mėnesių ir kaip jie vadinami?kokie vaisiai,daiktai ar ypatingos akimirkos siejamos su 12 mėnesių?Žaisdamas asociacijų ir atminties ugdymo žaidimus ,jūsų vaikas ras atsakymus į šiuos ir  ..
5.60€
tai paprastas ir smagus ugdomasis žaidimas skirtas 5-7 metų vaikams išmokti daug angliškų žodžių dėžutės sudėtis;6 lentelės,36 žodžių kortelės;instrukcija su siūlomais individualiais ir grupiniais žaidimais naujas,pakuotė nepažeista ..
6.70€
išmokite skaičiuoti kartu su gyvūnais.žaidimas skirtas išmokti kiekį įvardyti skaičiumi gamintojas rekomenduoja 3-5 metų vaikams naujas,pakuotė nepažeista ..
5.60€
šis žaidimas  padeda vaikams ugdyti pastabumą ir asociacinį mąstymą,mokytis aibių ir kitų matematinių sąvokų.naudodamiesi kortelėmis,kuriose pavaizduoti gyvūnai,ir žetonais su skaitmenimis,vaikai mokysis susieti skaičių ir kiekį,išdėstytiskaičiu..
6.70€
atraskite iš naujo visus klasikinius įvairaus amžiaus žaidėjų pamėgtus žaidimus ir pramogaukite žaisdami mažiau žinomus originalius žaidimus.prie kiekvieno žaidimo nurodytas sudėtingumo lygis,kad galėtumėte pasirinkti jums ir jūsų amžiaus grupei tink..
15.99€
×
×
×
×
×
×
×