Muzikiniai žaislai - instrumentai

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rikiuotė:
FM analoginis radijas su LCD ekranu Klausykitės radijos ir nubuskite su žadintuvu Šviesos intensyvumas yra reguliuojamas. Dieną jie labai neryškūs, o vakare ar tamsoje skaičiai ryškėja. Laikrodyje yra įmontuoti garsiakalbiai Kintamo..
13.00€
10 demo, 100 garsų, 100 ritmų, palaikomas skaitmeninis ekranas, vibracija, atkūrimas ir leidimas, bet kokia klavišo paleidimo funkcija pridėtas adapteris,tašytė reikalingos 4x1,5v AA baterijos(nepridedamos) gamintojas rekomenuoja vaikams nuo..
36.40€
netinka vaikams iki 3 metų reikalingos 4x1,5v C tipo baterijos(nepridedamos) mikrofonai veikia,kompaktas nebandytas naujas,pažeista pakuotė ..
15.00€
pasistato ant kojyčių groja ir šviečia,galima prisijungti telefoną ir grotuvą naudoti kaip kolonėlę vaikams nuo 3 metų nauja,pažeista pakuotė ..
28.00€
Bop it tai interaktyvus žaidimas.Žaidimo tikslas atlikti žaidimo diktuojamus veiksmus:sukti,spausti,patraukti per tam skirtą laiką,ilgiau uždelsite-pralaimėsite reikalingos 3x1,5V AAA baterijos(nepridedamos) žaidimas anglų kalba vaikams nuo ..
8.50€
interaktyvus žaidimas.žaidimo tikslasatlikti žaidimo  diktuojamus veiksmus :sukti,spausti,patraukti per tam skirtą laiką,ilgiau uždelsite ir pralaimėsite žaidimas anglų kalba reikalingos 3x1,5 V AAA baterijos(nepridedamos) naujas,pažeis..
12.00€
gali parinkti taktą savo megiamai dainai. reikalingos 3x1,5V AA tipo baterijos(nepridedamos) vaikams nuo 6 metų naujas,pažeista pakuotė ..
17.00€
rinkinyje kolonėlė(veikia 4x1,5V AA baterijų pagalba(pridedamos)) ,apskritimo formos spalvoti kilimukai(4 spalvos) ir instrukcija  vaikams nuo 8 metų naujas,pažeista pakuotė   ..
20.00€
Muzikos grotuvas su šviesos efektais „KidiMagic Music“ iš „VTech“ teikia muzikines pramogas kiekviename vakarėlyje ar tiesiog žaisdamas vaikų kambaryje. Penkios dainos jau yra iš anksto įdiegtos grotuve, tačiau, jei reikia, dabartines mėgstamas daina..
25.00€
×
×
×
×
×
×
×