Rankdarbiai

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rikiuotė:
rinkinyje aparatas,siūlai ir apyrankių užbaigimai,popierinis matuoklis gamintojas rekomenduoja vaikams nuo 8 metų naujas,dalys visos ,pažeista pakuotė ..
23.00€
gamintojas rekomenduoja vaikams nuo 8 metų vaikams rinkinio turinys:cukraus aromato bazinė medžiaga,vonios burbulo formelė,mentelė,purškimo buteliukas,formelės,pipetė,muilo pagrindas,iliustruotas naudotojo vadovas lietuvių kalba naujas,pakuotė ..
7.90€
rinkinyje popierius paruoštas atvirutėms daryti,plastikinis rėmas trafaretams daryti,3 vnt dažai su blizgučiais(bet viena spalva padžiuvus jau) vaikams nuo 6 metų naujas,pažeista pakuotė ..
9.80€
Elegantiškas žiemos rinkinys. Naudojant karoliukus, sagas ir daug kitų papuošalų, galima susikurti šaliką ir kepurę.   Naujas, pažeista pakuotė ..
9.49€
nera pačios viršūnės,kur yra veikimas kitos dalys visos,raketa pasistato,galima patiems nusispalvint,rinkinyje yra 6vnt flamasterių netinka vaikams iki 3 metų nauja,pažeista pakuotė ..
17.99€
gal jūsų vaiko mėgstamas užsiėmimas yra lipdymas iš molio?tada šis aparatas kaip tik jums.rinkinyje yra aparatas,kuris sukasi ir jus galite nusilipdyti savo sukurtą indą,5 spalvų mini dažų pakuotės,2 maišeliai molio,kištukas į elekros lizdą(kad nerei..
12.00€
puiki galimybė nuspalvinti savo rankinę tokiomis spalvomis kokiomis norime,skatina kūrybiškumą. vaikams nuo 6 metų rankinė nauja,bet komplekte nėra flamasterių ..
9.00€
 rinkinyje visos priemonės reikalingos pasidarytisavo nuotraukai rėmelį vaikams nuo 6 metų naujas,pažeista pakuotė ..
3.00€
skirtas 3-6 metų vaikams  rinkinyje 16 lapelių,paruoštų karpyti ivairias formas ir žirklutės pritaikytos mažiems pirštukams naujas,pažeista pakuotė ..
4.00€
×
×
×
×
×
×
×