Rankdarbiai

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rikiuotė:
rinkinyje aparatas,siūlai ir apyrankių užbaigimai,popierinis matuoklis gamintojas rekomenduoja vaikams nuo 8 metų naujas,dalys visos ,pažeista pakuotė ..
23.00€
rinkinyje popierius paruoštas atvirutėms daryti,plastikinis rėmas trafaretams daryti,3 vnt dažai su blizgučiais(bet viena spalva padžiuvus jau) vaikams nuo 6 metų naujas,pažeista pakuotė ..
9.80€
Elegantiškas žiemos rinkinys. Naudojant karoliukus, sagas ir daug kitų papuošalų, galima susikurti šaliką ir kepurę.   Naujas, pažeista pakuotė ..
9.49€
rinkinyje 25cm šviestuvėlis(reikalingos 3x1,5V AAbaterijos,nepridedamos),lipdukai,konfeti ir kristaliukai.šviestuvėlio apačia violetinės spalvos vaikams nuo 6 metų naujas,pažeista pakuotė ..
10.00€
netinka vaikams iki 3 metų prekė ekspozicinė,be pakuotės veikia baterijų pagalba reikalingos 4x1,5v AA baterijos(nepridėtos) ..
10.90€
gal jūsų vaiko mėgstamas užsiėmimas yra lipdymas iš molio?tada šis aparatas kaip tik jums.rinkinyje yra aparatas,kuris sukasi ir jus galite nusilipdyti savo sukurtą indą,5 spalvų mini dažų pakuotės,2 maišeliai molio,kištukas į elekros lizdą(kad nerei..
12.00€
puiki galimybė nuspalvinti savo rankinę tokiomis spalvomis kokiomis norime,skatina kūrybiškumą. vaikams nuo 6 metų rankinė nauja,bet komplekte nėra flamasterių ..
9.00€
 rinkinyje visos priemonės reikalingos pasidarytisavo nuotraukai rėmelį vaikams nuo 6 metų naujas,pažeista pakuotė ..
3.00€
skirtas 3-6 metų vaikams  rinkinyje 16 lapelių,paruoštų karpyti ivairias formas ir žirklutės pritaikytos mažiems pirštukams naujas,pažeista pakuotė ..
4.00€
×
×
×
×
×
×
×