Interaktyvūs

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rikiuotė:
  rinkinyje trasa ir dvi mašinytės vaikams nuo 8 metų naujas,minimaliai pažeista pakuotė,bet pati trasa netikrinta   ..
85.00€
gamintojas rekomenduoja vaikams nuo 8 metų amžiaus netinka iki 3 metų veikimas netikrintas naujas,pažeista pakuotė ..
37.50€
Savybės: Norėdami pradėti žaidimą išdėliokite korteles (pridėtos rinkinyje) priešais robotą Boxer. Kai jis pervažiuos kortelę ir ją nuskaitys prasidės žaidimas. Galite žaisti futbolą su rinkinyje esančiu kamuoliuku. Emo..
69.50€
reikia iš detalių pačiam susikonstruoti robotuką,sukonstruotas baterijų pagalba,robotukas vibruoja ir siurbia dulkes reikalingos 2x1,5V AA baterijos(nepridedamos) gamintojas rekomenduoja vaikams nuo 8 metų naujas,pakuotė nepažeista ..
14.00€
interaktyvus augintinis reikalingos 2x1,5V AAA baterijos(nepridedamos) netinka vaikams iki 3 metų naujas,pakuotė nepažeista ..
18.00€
netinka vaikams iki 3 metų prekė ekspozicinė,be pakuotė įsijungia,važiuoja,klauso komandų,visų funkcijų netikrinom ..
45.00€
Interaktyvus žaislas supažindina kūdikį su skaičiais, spalvomis ir dar daugiau. Paspaudus tinginio pilvą, jis šviečia spalvingomis lemputėmis, groja dainos ir frazės. Skirta kūdikiams, vyresniems nei 9 mėn. reikalingos 4x1,5v AA tipo baterijos(..
18.00€
Daugiafunkcis, spalvingas ir stilingas, tai yra būtiniausias laikrodis! Nuotraukos ir vaizdo įrašai, muzikos grotuvas, balso vertėjas, aktyvumo stebėjimo priemonė, brėžiniai, pranešimai, chronometras ir žadintuvas, skaičiuoklė, kalendorius, priminima..
37.00€
paspaudus burbulas užduoda klausimąapie pokemonus ir tu turi atsakyti taip ,ne ,nežinau.klausimai anglų kalba reikalingos 3x1,5v AAA baterijos(nepridedamos) gamintojas rekomenduoja vaikams nuo 6 metų amžiaus prekė ekspozicinė,pažeista pakuot..
6.80€
reikalingos 3x1,5AA baterijos(nepridedamos) juda galva,šviečia akys,leidžia garsus netinka vaikams iki 3 metų naujas yra žalias ir rožinis,įdedame kurį turime tuo metu,jei komentare neparašėte,kurio norite ..
21.00€
netinka vaikams iki 3 metų reikalingos 3x1,5v AA tipo baterijos(nepridedamos) kaina nurodyta už 1 vienetą naujas spalva gali skirtis nuo pavyzdinės,įdedame tą,kurią turime užsakymo metu ..
17.00€
×
×
×
×
×
×
×