Interaktyvūs

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rikiuotė:
  rinkinyje trasa ir dvi mašinytės vaikams nuo 8 metų naujas,minimaliai pažeista pakuotė,bet pati trasa netikrinta   ..
85.00€
Interaktyvus šuniukas Jūsų mažyliui padės atrasti emocijų ir linksmybių pasaulį. Paspaudus mygtuką ant šuniuko galvos jis pakeičia snukučio išraišką. Galimos trys reakcijos: linksmas, liūdnas ir patenkintas; Keičiantis emocijai, keičiasi ir L..
10.80€
jis kalba,vaikšto ir sukinėjasi,judėdamas į viršų ir į apačią.jis padeda mokytis pirmųjų raidžių ir gyvūnų pavadinimų.kalba anglų reikalingos 4x1,5V AA baterijos (pridėtos) pagaminta Italijoje gamintojas rekomenduoja 12-36 mėnesių vaikams ..
19.00€
keliaukite po visą pasaulį su šiuo puikiu pagalbininku.gaublys tikrintas,veikia,kalba vokiečių vaikams nuo 7 metų naujas,pažeista pakuotė ..
35.00€
paspaudus rankytes ar kojytes skirtingos mokymo kryptys,vieni moko raidžių,kiti skaičių,spalvų,groja .kalba vokiečių reikalingos 3x1,5v AAA baterijos(pridėtos) gamintojas rekomenduoja vaikams nuo 10 mėnesių prekė ekspozicinė,be pakuotės ..
18.00€
Daugiafunkcis, spalvingas ir stilingas, tai yra būtiniausias laikrodis! Nuotraukos ir vaizdo įrašai, muzikos grotuvas, balso vertėjas, aktyvumo stebėjimo priemonė, brėžiniai, pranešimai, chronometras ir žadintuvas, skaičiuoklė, kalendorius, priminima..
37.00€
paspaudus burbulas užduoda klausimąapie pokemonus ir tu turi atsakyti taip ,ne ,nežinau.klausimai anglų kalba reikalingos 3x1,5v AAA baterijos(nepridedamos) gamintojas rekomenduoja vaikams nuo 6 metų amžiaus prekė ekspozicinė,pažeista pakuot..
6.80€
Bazinė stotis su dviem judančiais judesio jutikliais, Tiesiog padėkite du judesio jutiklius į kambarį - šalia esančioje salėje prie kambario durų arba laiptinėje. kai tik įsibrovėlis bando paslėpti vieną iš dviejų jutiklių, apie tai praneša..
15.60€
puiki mokomoji priemonė, baterijos pridėtos 19cm aukščio netinka vaikams iki 3 metų naujas,minimaliai pažeista pakuotė ..
10.75€
  Vaikams Amžius: 6+ Interaktyvus žaislas, kuriame sudėti smagūs tonai į vieną didelę dešrelę! Pažiūrėkite, ar galite sekti jos komandas ir „pasukti“, „purtyti“, „susitraukti“, „ruožas“ ir „kritimas“, nes ji eina greičiau ir greičiau! Dar dau..
8.00€
mokomoji knygelė skirta 2-7 metų vaikams vokiečių kalba reikalingos 2x1,5v AA baterijos(pridėtos) nauja,pažeista pakuotė ..
26.00€
Įvairūs naudojimo būdai: Ispaniškas „Kidicom Max“ yra daugiau nei mobilus telefonas. Ne, mums reikalingas interneto ryšys, nes vaikas neturi „Wi-Fi“ ryšio ir yra „Echanra“ balso pašto žinutės ir nuotraukos, šablonai ir šypsenėlės su šeima ir draugais..
60.00€
×
×
×
×
×
×
×