Mediniai žaislai

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rikiuotė:
parodyti visi regionai skirtingom spalvom,nupiešta kuo tas regionas pasižymi,aplinkui pažymėtos šalys ,su kuriomis ribojasi Prancūzija pačiam kampelyje truksta 2 magnetukų,bet tikrai nekrenta į akis,galima mokytis ir be jų viakas parašyta pranc..
12.00€
virtuvėje yra kriauklė su maišytuvu(sulaužyta),indų plovimo mašina,orkaitė,mikro bangų krosnelė ir spinta su laikrodžiu,o taip pat daug lentynėlių,indams susidėti. išmatavimai 98x34x103cm(aukštis) vaikams nuo 3 metų prieš perkant susisiekite..
99.00€
4 medinės dėlionės dėžutėje,namų ūkio tema dėžutės matmenys 20x12cm rekomenduojamas amžius nuo 3 metų nauja ..
3.99€
su šiuo nameliu -rušiuokle vaikutis gali pasimokyti skaičių,koordinacijos,lavins smulkiąją motoriką,sutelks dėmesį.namelio vršus ,apačia ir skaičiai nudažyti ekologiškais,vandens pagrindu dažais.šonai nedažyti tai galima pasitelkti fantaziją ir patie..
15.00€
komplekte stotis su garsu ir žmogeliukas, 1 vnt medinių bėgių dalis pakuotės išmatavimai 24x18x18cm gamintojas rekomenduoja vaikams nuo 3 metų nauja,pažeista pakuotė ..
15.99€
dėžės išmatavimai 50x48x7cm 39x32cm tos vietos ,kur rašyti vienoj pusėj magnetinė lenta,kitoje galima piešti su kreida.visos reikiamos priemonės yra komplekte(magnetinės raidės,skaičiai,markeris,kreida ir tt) aukštis reguliuojasi ,pakeliant ..
26.80€
pakuotės išmatavimai 35x14.5x23cm netinka vaikams iki 3 metų prekė nauja,minimalai pažeista pakuotė,bet yra defektų: NĖRA KELIŲ SMULKMENŲ(ARKLIUKŲ,VERŠIUKO,ĖRIUKO, IR KT)TVOROS YRA TIK 1 VNT DALIES,NEUŽSIŠAUNA VIENOS DURYS,BET ŽAISTI TAI NETRUK..
30.00€
žaidimas 2 viename,galima plaktuku kalti burbuliukus,kuriuos sukalus į skylutę(vienas nesilaiko,sukrenta iškart),jie nukrenta ant metalafono ir savaime sugroja,jei nenorim kalti galima tiesiog groti metalafonu,kurį išsitraukiame iš stovelio, skati..
11.90€
×
×
×
×
×
×
×